Slaboproudé elektroinstalace

Slaboproudé elektroinstalace jsou technologie, které zajišťují přenos a příjem audiovizuálních a datových informací a jejich následného zpracování. Žádná moderní budova se dnes již neobejde bez slaboproudých elektroinstalací. Chceme odvádět kvalitní práci, a proto poskytujeme na námi provedené práce 5-ti letou záruku.

Kamerové systémy

Montujeme ucelenou nabídku IP a HDCVI kamer, záznamových zařízení, software a dalšího příslušenství různých značek. Nabídka zahrnuje všechny komponenty pro realizaci kvalitního kamerového systému včetně switchů nebo monitorů určených pro nepřetržitý provoz.

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy se skládají z hlavní jednotky a libovolného počtu senzorů. Senzory mohou s hlavní jednotkou komunikovat buď po kabelu, nebo bezdrátově. Bezdrátové zabezpečovací systémy mají celou řadu výhod, a jsou ideální volbou pro běžné uživatele.

Přístupové systémy

Přístupové systémy elektronické kontroly vstupu umožní Vám, Vašim zaměstnancům, obyvatelům bytových domů a dalším osobám komfortní opakovaný vstup do vyhrazeného prostoru prostřednictvím magnetických a čipových karet/přívěsků nebo zadáním číselného kódu.

Požární systémy

Nabízíme komplexní řešení pro systémy detekce požáru, detekce úniku plynů a související doplňkový sortiment pro objekty všech kategorií včetně speciálních aplikací na míru. Součástí našich řešení jsou i napojení na návazná zařízení, evakuační rozhlas či integrační software.

Zvonkové systémy

Moderní zvonkové systémy dokáží reagovat na rozsáhlou škálu požadavků zadavatele a jsou schopny řešit i náročné technické požadavky. Mezi ty patří zejména finanční úspora při montáži, jelikož si dokáží vystačit pouze se dvěma vodiči v celém rozsahu instalace.

Audio systémy

Audio systémy včetně audioserveru lze do každé budovy integrovat téměř neviditelně a užijete si synchronní zvuk v každém reproduktoru. Kromě hudby najde využití jako hlasitý poplašný systém, inteligentní zvonek doma, individuální oznámení v kanceláři a mnoho dalšího.

Datové sítě

Většina moderních systémů využívá internetové připojení a komunikaci po datové síti. Navrhne vám kvalitní a robustní řešení datové a WIFI sítě včetně aktivních prvků, switchů a routerů. Vaši datovou a WIFI síť následně nakonfigurujeme pro bezproblémový každodenní provoz.

Satelitní technika

Nabídka kompletní výstavby anténní a satelitní techniky. Rekonstrukce TV/SAT rozvodů pro bytové domy, rodinné domky, penziony a hotely včetně oprav a měření signálu. Zajišťujeme též nastavení satelitních antén pro volný nebo kódovaný příjem satelitních programů.

Revize

Nejčastěji provádíme kontroly a revize provozuschopnosti a funkční zkoušky EPS, kontroly a revize provozuschopnosti EZS, kontroly a revize provozuschopnosti evakuačních rozhlasů, kontroly a revize provozuschopnosti kamerových systémů CCTV, atd.

Kontaktní formulář

5 + 14 =

Telefon

+420 770 171 819