Inteligentní domácnost

Konečně domácnost, která myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní domácnost zařídí sama většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

Funkce a možnosti inteligentní domácnosti

Bydlení 21. století nabízí stále nové možnosti, jak udělat váš domov příjemnějším místem. Nabízíme veškeré funkce inteligentní domácnosti. Starosti o vaše pohodlí a bezpečí teď můžete nechat na inteligentním systému. Bude vaším neviditelným sluhou, který vše udělá přesně tak, jak mu řeknete. Díky inteligentnímu bydlení ušetříte spoustu času a energie rutinními činnostmi.

Bezpečí

Inteligentní domácnost se sama postará o svoje bezpečí a automaticky vás informuje o všech neobvyklých situacích, které nastanou.

Úspora nákladů

Efektivní nastavení vytápění, rekuperace, klimatizace a osvětlení vám může ušetřit i 30% nákladů za energii. Tím uleví vašemu rodinnému rozpočtu.

Komfort

Inteligentní domácnost se sama automaticky postará o vaše pohodlí na základě vašich přání. Získáte tak více času pro sebe a své blízké.

Flexibilita

Inteligentní domácnost se snadno přizpůsobí vašim přáním. Nemusíte se ničím omezovat. Snadné přizpůsobení jednotlivých funkcí vás jistě potěší.

Co lze automatizovat?

Osvětlení

V chytrém domě světla ví, jestli a jak mají svítit. Když vstoupíte do místnosti, kde je tma, rozsvítí základní světlo. Když odejdete, sama zhasnou. Když ale spíte, svítí pouze tak, aby nikoho neoslnila. Stačí sundat nohu z postele. Ve většině případů se o ně nemusíte vůbec starat.

Stínění

Vaše stínění dokáže mnohem více než jen chránit před sluncem.
Stínění řízené systémem funguje automaticky, dokáže se přizpůsobovat aktuálním povětrnostním podmínkám a zajišťuje maximální soukromí v domácnostech, firmách i komerčních prostorách.

Zabezpečení

Zabezpečení dnes nabízí komplexní ochranu domácností a budov.
Moderní zabezpečení již není pouze o alarmu. Inteligentní zabezpečovací systém dokáže předcházet vloupání v době vaší nepřítomnosti a zároveň chrání budovu před nečekaným únikem vody nebo požárem.

Vytápění, chlazení a rekuperace

Chytré topení bez ohledu na zdroj tepla. Je jedno pro jakého výrobce a jaký typ topení se rozhodnete (infrapanely, radiátory, konvektory, plyn, elektřina, dřevo, tepelné čerpadlo atd.). Chytré vytápění je kompatibilní se všemi. Díky dokonalé souhře technologií jako je vytápění, chlazení, rekuperace a automatizovaná stínící technika, dosáhnete ideální teploty a kvality vzduchu po celý den.

Multimédia a hudba

Multiroom audio systém dokáže vytvořit perfektní zvukovou kulisu doma i ve vaší firmě. Můžete se tak nechat například probudit oblíbenou skladbou, poslouchat uklidňující tóny ve vaně, nastavit si vlastní melodii zvonku a mnohem více. Umožňuje si pouštět kdykoli veškerou naši hudbu v každé místnosti. V jednu chvíli přitom mohou hrát různé zdroje. Zatímco hraje relaxační hudba v obýváku, děti poslouchají audioknihu ve svém pokoji.

Energie

Chytrá úspora energií. Mějte náklady za energie pod kontrolou. V zimním období můžete využít slunečního záření a ušetřit tak za vytápění, naopak v létě inteligentní stínící technika ochrání váš dům před přehřátím. Dokonalá spolupráce vytápění, stínění, rekuperace a dalších technologií.
Díky vzájemné spolupráci jednotlivých technologií dokážete využívat vždy nejlevnější zdroj energie a výrazně tak snížit provozní náklady i šetřit životní prostředí.

Bazén, sauna a zahrada

Chytré technologie pro saunu, bazén i zahradu. Technologie se za vás postará o všechny rutinní úkoly jako je údržba bazénu či závlaha zahrady. S vyprahlým trávníkem v letních měsících je konec, systém dokáže sledovat vlhkost půdy, stav retenční nádrže i předpověď počasí a přizpůsobit tomu zavlažování. Vzdáleného ovládání sauny si zamilujete. Jistě oceníte i vysokou míru bezpečnosti. Sauna se automaticky vypne, pokud systém zaznamená potenciální problém. Výtečný je také pocit jistoty, že děti saunu nemohou zapnout. Každý uživatel aplikace může mít přístup jen k určitým funkcím. Dětem jednoduše ovládání sauny či jiné funkce v aplikaci neumožníte.

Přístupový systém

Inteligentní přístupový systém do domu či do firmy je naprosto bezpečný, pohodlný a spolupráce s dalšími technologiemi nabízí mnoho dalších užitečných funkcí. Nezáleží na tom, zda potřebujete přístup pro rodinu nebo 200 zaměstnanců celé firmy. Můžete si vybrat ideální řešení přímo na míru. V aplikaci pro každý smartphone, tablet či počítač ihned vidíte, kdo je u dveří. Můžete v ní zároveň snadno spravovat jednotlivé uživatele a přidělovat jim individuální přístupová práva. Chcete vzdáleně otevírat bránu či garážová vrata z vašeho telefonu? Nic není problém.

Ovládání inteligentní domácnosti

1

Nástěnné ovladače

Základem inteligentní domácnosti je jednoduché ovládání, kterému hravě porozumí každý člen rodiny včetně těch nejmenších. Ovládání je přehledné a uživatelsky přívětivé pro všechny bez ohledu na věk.

Chytrý telefon

Díky propojení řídicího systému s mobilním telefonem máte důležité informace o Vašem domě nebo bytě vždy na dosah ruky. Podle potřeby můžete vše upravovat a pohodlně ovládat z jednoho místa.

Tablet/počítač

K dispozici máte detailní identifikaci jednotlivých místností. Na větším displeji je ovládání celé domácnosti ještě přehlednější. Stačí se připojit přes internet a vše jednoduše změníte přes vzdálený přístup.

Chcete inteligentní a bezpečnou domácnost?

Získejte bezplatnou profesionální konzultaci s našimi odborníky, kteří vám dají doporučení, jak maximalizovat potenciál vašeho bydlení.

01

Přes kontaktní formulář nám zašlete svůj dotaz nebo Vaši představu. Náš pracovník se Vám co nejdříve ozve telefonicky nebo emailem.

02

Provedeme analýzu a navrhneme pro Vás vhodné řešení. Vše si budete moci vklidu prostudovat a probrat to s kamarády u piva.

03

Co bude potom? Třeba nic nebo budete spokojeni a můžeme se dohodnout na termínu realizace a začít tvořit Vaši inteligentní a bezpečnou domácnost.